Ana sayfa / Bilgi Bankası / AVENIR DVR Kayıt Cihazı Şifre Resetleme Hizmeti

AVENIR DVR Kayıt Cihazı Şifre Resetleme Hizmeti

Avenır marka dvr kayıt cihazı şifre resetleme, AV-TC04H şifre, AV-TC08H Şifre,AV-TC16H şifre, avenır kayıt cihazı şifre bulma programı, avenır dvr şifre resetleme.

AVENIR Güvenlik Sistemlerinin ithal ettiği AV-TC04H serisi dvr kayıt cihazları fabrikasyon şifresi ;

Kullanıcı adı :  admin  Şifre :  boş ‘ tur.

Avenır dvr admin şifresi bilinmiyor ise kamera kayıt cihazı için günlük şifre üreten bir program sayesinde geçici şifre oluşturulabilir. Geçici şifrenin oluşturulabilmesi için dvr kayıt cihazının ekranında yazan tarih bilgileri gerekmektedir. Şifre üretme programına dvr kayıt cihazının güncel tarih ve saati girildiğinde program 1 günlük şifre üretir. Bu şifre ile cihazın ayarlarına girilip yeni bir kullanıcı eklenebilir yada fabrika ayarlarına döndürülerek admin şifresi sıfırlanabilir.

AVENIR Dvr Şifre Resetleme Nasıl Yapılır

1 – DVR Şifre resetleme yapabilmemiz için Avenır dvr kayıt cihazı kullanıcı adı şifre soran ekran görüntüsünü teknik destek whatsapp hattımıza iletiyorsunuz

2 – Teknik destek ekibimiz yolladığınız ekran görüntüsündeki tarih ve saate göre Avenır dvr şifre üretme programı ile geçici şifre üretiyor

3 – Teknik destek ekibimiz sizi telefon ile arayıp dvr menüsünden admin şifresini sıfırlatıp yeni şifre oluşturmanız için gerekli tüm işlemleri yaptırıyor.

Avenır dvr kayıt cihazı admin şifre resetleme teknik destek hizmeti ücretlidir.

Dvr kayıt cihazı şifre temin hizmetini sisteminizi kuran firmanın vermesi gerekir. Bu hizmeti bizden talep ederseniz karşılığında verdiğimiz hizmetin bedelini talep etmekteyiz. İstediğimiz ücret şifre için değildir, teknik destek hizmet bedelidir.

Dvr kayıt cihazı şifre resetleme hizmetini ücretsiz bir şekilde kamera sisteminiz kuran firmadan teknik destek alarak yaptırabilirsiniz. Firmamızın size bu teknik destek hizmetini ücretsiz verme yükümlüğü yoktur.

Dvr kayıt cihazı şifre resetleme teknik destek bedeli 200 tl dir. Ödemenizi banka havalesi yada kredi kartıyla yapabilirsiniz.

Firmamız, şifresini resetlettikten sonra hizmet ödemesini yapmayan kendini bilmezler yüzünden artık ödeme almadan kesinlikle resetleme için teknik destek hizmeti vermiyecektir.

Geçici şifre alabilmeniz için dvr kayıt cihazı şifre soran ekran resmini 05432769515  numaralı telefona whatsapp tan yollamanız gerekmektedir.

Kamera ve Alarm Sistemleri Servisi

  www.guvenliksistemleriservisi.com

İlginizi çekebilir

Kamera Kayıt Cihazı Görüntüsünü Usb Diske Yedekleme Resimli Anlatım

Güvenlik kamerası kayit alma, kamera kayıt cihazı görüntüsü usb diske yedekleme nasıl yapılır, kamera sistemi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir