Ana sayfa / Alarm Teknik Servis / Merter Alarm Servisi

Merter Alarm Servisi

Ev ve iş yeri alarm sistemi arıza ve sorunları için firmamızdan Merter alarm servisi hizmeti alabilirsiniz. Firmamız bir çok farklı marka alarm sistemi yetkili bayisi olup alarm sistemi teknik servis hizmeti garantilidir.

Yaşadığınız alarm sistemi arızalarında, alarm sistemi arıza çözümünde profesyonel teknik servis ekibimiz tarafından yaşadığınız sorunlar giderilir.

Alarm sistemlerinde yılda bir kez periyodik bakım 2 yılda bir akü değişimi mutlaka yaptırmalısınız. Merter alarm servisi için gelen teknik ekibimiz belirtilen arıza dışında alarm sistemi periyodik bakımını ücretsiz olarak yapmaktadır.

Alarm sistemlerinde yılda bir kez periyodik bakım 2 yılda bir akü değişimi mutlaka yaptırmalısınız. Alarm servisi için gelen teknik ekibimiz belirtilen arıza dışında alarm sistemi periyodik bakımını ücretsiz olarak yapmaktadır.

Alarm sistemi arıza ve çözümlerimiz

Elektrik kesintisinde alarmın çalması

Alarm sistemi şifre unutulması

Alarm sisteminin kendi kendine yanlış alarm vermesi, ötmesi

Alarm sistemi telefon araması yapmaması

Alarm sisteminin kurulamaması

Kablosuz dedektör pil değişimi

Alarm şifre cihazında TBL ışığının yanması gibi alarm sisteminizle ilgili yaşadığınız arızalarda firmamızdan garantili teknik servis hizmeti talep edebilirsiniz.

Alarm servisi hizmeti verdiğimiz markalar

Merter DSC alarm servisi

Merter Paradox alarm servisi

Merter Wisetech alarm servisi

Merter Cadex alarm servisi

Merter Crow alarm servisi

Merter Lifesos alarm servisi

Merter Teknim alarm servisi

Merter LifeSos alarm servisi

Merter Opax alarm servisi

Arıza giderilemez ise ücret alınacak mı ?

Vermiş olduğumuz  alarm sistemi teknik servisi hizmeti garanti olup teknik ekip tarafından belirtilen arıza giderilemez ise ücret talep edilmez.

Aynı arıza tekrarlanır ise ücret alınacak mı ?

Firmamız tarafından verilen hizmet ve kullanılan malzemeler 2 sene garantili olup aynı arıza tekrarlanır ise ücretsiz servis ve parça değişimi yapılır.

Alarm servisi ücreti ne kadar ?

Alarm servisi ücreti, alarm sistemindeki arıza ve kullanılacak malzemelere göre değişmektedir. Servis ücretini telefonda sistemle ilgili arıza bilgisi öğrenildikten sonra müşteri hizmetlerimizden öğrenebilir servis randevusu oluşturabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve servis talebi için

 Alarm Servisi Müşteri Hizmetleri

      08508404684  – destek@guvenliksistemleriservisi.com

İlginizi çekebilir

Taksim alarm servisi

Yaşamakta olduğunuz alarm sistemi arıza ve sorunları için firmamızdan Taksim alarm servisi hizmeti alabilirsiniz. Firmamız bir çok farklı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir