Ana sayfa / Alarm Teknik Servis / DSC Alarm Servisi

DSC Alarm Servisi

Yaşamakta olduğunuz dsc alarm sistemi arıza ve sorunları için firmamızdan dsc alarm servisi hizmeti alabilirsiniz. Firmamız dsc alarm sistemi yetkili servisi olup alarm sistemi teknik servis hizmeti garantilidir.

Yaşadığınız alarm sistemi arızalarında, alarm sistemi arıza çözümünde profesyonel teknik servis ekibimiz tarafından yaşadığınız sorunlar giderilir.

Paradox alarm sistemlerinde yılda bir kez periyodik bakım 2 yılda bir akü değişimi mutlaka yaptırmalısınız. DSC alarm servisi için gelen teknik ekibimiz belirtilen arıza dışında alarm sistemi periyodik bakımını ücretsiz olarak yapmaktadır.

DSC alarm sistemi arıza ve çözümlerimiz

–  Elektrik kesintisinde alarmın çalması

– DSC Alarm sistemi şifre unutulması

–  DSC alarm sisteminin kendi kendine yanlış alarm vermesi, ötmesi

–  DSC alarm sistemi telefon araması yapmaması

–  DSC alarm sisteminin kurulamaması

–  DSC alarm kablosuz dedektör pil değişimi

– DSC alarm şifre cihazında TBL ışığının yanması gibi alarm sisteminizle ilgili yaşadığınız arızalarda firmamızdan garantili teknik servis hizmeti talep edebilirsiniz.

Arıza giderilemez ise ücret alınacak mı ?

Vermiş olduğumuz dsc alarm teknik servisi hizmeti garanti olup teknik ekip tarafından belirtilen arıza giderilemez ise ücret talep edilmez.

Aynı arıza tekrarlanır ise ücret alınacak mı ?

Firmamız tarafından verilen hizmet ve kullanılan malzemeler 2 sene garantili olup aynı arıza tekrarlanır ise ücretsiz servis ve parça değişimi yapılır.

DSC alarm servisi ücreti ne kadar ?

DSC alarm servisi ücreti, alarm sistemindeki arıza ve kullanılacak malzemelere ve semte göre değişmektedir. Servis ücretini telefonda sistemle ilgili arıza bilgisi öğrenildikten sonra müşteri hizmetlerimizden öğrenebilir servis randevusu oluşturabilirsiniz.

DSC Alarm Servisi Müşteri Hizmetleri

   08508404684 – destek@guvenliksistemleriservisi.com

İlginizi çekebilir

Etiler Alarm Servisi

Yaşamakta olduğunuz alarm sistemi arıza ve sorunları için firmamızdan Etiler alarm servisi hizmeti alabilirsiniz. Firmamız bir çok …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir