Ana sayfa / Alarm Teknik Servis / Zeytinburnu DSC Alarm Servisi

Zeytinburnu DSC Alarm Servisi

Alarm sistemi arıza, dsc alarm servisi, dsc alarm arıza, Zeytinburnu dsc alarm servisi, dsc alarm sistemi kurulumu, garantili alarm servisi, dsc alarm sistemi yetkili servis.

Ev yada iş yerlerinizde kullanmakta olduğunuz DSC alarm sistemi arızalarında firmamızdan Zeytinburnu DSC alarm servisi hizmeti alabilirsiniz. DSC alarm sistemi servis ve bakım hizmeti, DSC alarm sistemi kurulumunda profesyonel teknik ekip tarafından verilmektedir. Firmamız bir çok farklı marka alarm sistemleri yetkili bayisi olup verilen teknik servis hizmeti garantilidir.

DSC Alarm Sistemi Kontrol ve Risk Analizi

Yılda bir kez alarm sisteminin bakımını mutlaka yaptırmanız gerekmektedir. Teknik ekibimiz alarm sisteminizde

 • Bölge ( zone ) Kontrolü

 • Sisteme bağlı dedektörleri kontrolü

 • Akü testi

 • Telefon arama testi

 • Risk analizini ücretsiz olarak yapmaktadır.

DSC Alarm servis ücreti ne kadar ?

Servis ücreti alarm sistemindeki arıza ve kullanılacak malzemelere göre değişmektedir, servis ücreti telefonda sistemle ilgili arıza bilgisi öğrenildikten sonra verilecektir.

Belirtilen arıza giderilmez ise ücret talep edilecek mi ?

Teknik ekip tarafından bildirilen alarm arızası giderilemez ise hiçbir ücret talep edilmiyecektir. Arızanın giderilmesiyle ilgili malzeme değişmesi gerekiyor ise, yeni malzeme bedeli müşteri tarafından onaylanmaz ise yol ücreti talep edilmektedir.

Alarm sisteminde aynı arıza tekrarlanır ise ne olacak ?

Verdiğimiz teknik servis hizmeti garantili olup aynı arıza tekrarlanır ise ücretsiz olarak tekrar servis hizmeti verilmektedir.

 Müşteri Hizmetleri 

      08508404684  – destek@guvenliksistemleriservisi.com

TEKNİK SERVİS İSTE 

  İlginizi çekebilir

  Etiler Alarm Servisi

  Yaşamakta olduğunuz alarm sistemi arıza ve sorunları için firmamızdan Etiler alarm servisi hizmeti alabilirsiniz. Firmamız bir çok …

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir