Kamera sistemi kayıt yapmıyor

DVR kayıt cihazı kayıt izlemesi, kamera sistemi kayıt yapmıyor,dvr kayıt cihazı arıza, kamera sistemi neden kayıt yapmaz.

Güvenlik kameraları görüntüleri dvr kayıt cihazları tarafından içlerine takılan diskle yapılmakta olup disk oluşacak herhangi bir arıza durumunda kamera görüntüleri kaydedilemez.

Haftada bir mutlaka dvr kayıt cihazında kayıt izlemesi yapılmasını tüm güvenlik sistemleri kullanıcılarına tavsiye ederim. Düzenli olarak kamera sisteminin kayıt yapıp yapmadığı kontrol edilmelidir. Kontrol edilmeyen sistemlerde olası bir hırsızlık durumunda kamera kayıt görüntüleri olmayabilir. 

Kamera kayıt yapmıyor ise;

1- Dvr kayıt cihazı adaptörü arızalanmış olabilir .

Dvr kayıt cihazlarında kullanılan besleme adaptörü yeterli akımı üretemez ise kayıt cihazı çalışır fakat içerisindeki hdd yi çalıştıramaz. Hdd çalışmadığı için kamera görüntüleri kayıt edilemez.

2- DVR Kayıt Cihazı içerisine takılı HDD arızalanmış olabilir;

Bu en son ihtimal olarak değerlendirilmelidir. Hdd garantili ise kayıt cihazını takan firmaya bildirmelisiniz. Hdd garanti dışı ise yenisini alıp değişimini yapmalısınız.

Kamera sisteminiz kayıt yapmıyor ise firmamızdan yerine teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve servis talebi için

 Müşteri Hizmetleri 

      08508406904  – destek@guvenliksistemleriservisi.com

TEKNİK SERVİS İSTE 

    İlginizi çekebilir

    Mecidiyeköy Güvenlik Kamera Servisi

    Güvenlik kamerası arıza ve sorunlarında firmamızdan mecidiyeköy güvenlik kamerası servisi hizmeti alabilirsiniz. Kamera sistemi arıza bakım onarım ve …

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir