Göstergeç

Göstergeç kapı açma sistemleri, göstergeç anahtarlık, göstergeç kart, göstergeç sistemi, götergeç fiyatları, göstergeç arıza teknik servis, kartlı kapı açma sistemi.

Bina ve apartman girişlerinde sadece yetkili kişilerin içeriye giriş yapabilmesi için göstergeç  sistemler ( kartlı giriş sistemi ) kullanılır.

Göstergeç cihazı olan bir kapıda sedece kartı olan kişiler kapıdan geçiş yapabilirler. Sadece kartlı ve hem şifreli hemde katlı göstergeç cihazları bulunmaktadır . Göstergeç cihazları iç mekan yada dış mekanlarda kullanıma uygundur. Dış mekanlarda kullanılacak ise suya dayanıklı bir cihaz tercih edilmelidir.

Göstergeç Cihazları 

Kullanım alanlarına göre farklı tipte ve özelliklerde göstergeç cihazları bulunur. Sadece kart okuyucu özellikli yada  şifreli ve kart okuyucu özellikli göstergeç cihazları bulunmaktadır.

Göstergeç Kart ve Anahtarlık 

İki farklı tipte göstergeç kartı bulunmaktadır. Anahtarlık şeklinde ve kart şeklinde göster geç kartları bulunmaktadır. Anahtarlık şeklinde olan göstergeç kartlar bina girişlerinde takılı olan göstergeç cihazlarında daha çok tercih edilmektedir.

 Müşteri Hizmetleri 

      08508406904  – destek@guvenliksistemleriservisi.com

İlginizi çekebilir

Perkotek Personel Devam Takip Sİstemi Yazılımı Kullanım Kılavuzu

Personel devam kontrol yazılımı, pdks yazılımı kullanım kılavuzu, perkotek personel devam kontrol yazılımı kullanım kılavuzu. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir