Ana sayfa / Alarm Teknik Servis / İstanbul Wisetech alarm servisi

İstanbul Wisetech alarm servisi

Yaşamakta olduğunuz wisetech alarm sistemi arıza ve sorunları için firmamızdan wisetech alarm servisi hizmeti alabilirsiniz. Firmamız wisetech alarm sistemi yetkili servisi olup alarm sistemi teknik servis hizmeti garantilidir.

Yaşadığınız alarm sistemi arızalarında, alarm sistemi arıza çözümünde profesyonel teknik servis ekibimiz tarafından yaşadığınız sorunlar giderilir.

Wisetech alarm sistemlerinde yılda bir kez periyodik bakım 2 yılda bir akü değişimi mutlaka yaptırmalısınız. Wisetech alarm servisi için gelen teknik ekibimiz belirtilen arıza dışında alarm sistemi periyodik bakımını ücretsiz olarak yapmaktadır.

Wisetech alarm sistemi arıza ve çözümlerimiz

Elektrik kesintisinde alarmın çalması

Wisetech Alarm sistemi şifre unutulması

Wisetech alarm sisteminin kendi kendine yanlış alarm vermesi, ötmesi

Wisetech alarm sistemi telefon araması yapmaması

Wisetech alarm sisteminin kurulamaması

Wisetech alarm kablosuz dedektör pil değişimi

Wisetech alarm şifre cihazında TBL ışığının yanması gibi alarm sisteminizle ilgili yaşadığınız arızalarda firmamızdan garantili teknik servis hizmeti talep edebilirsiniz.

Arıza giderilemez ise ücret alınacak mı ?

Vermiş olduğumuz wisetech alarm teknik servisi hizmeti garanti olup teknik ekip tarafından belirtilen arıza giderilemez ise ücret talep edilmez.

Aynı arıza tekrarlanır ise ücret alınacak mı ?

Firmamız tarafından verilen hizmet ve kullanılan malzemeler 2 sene garantili olup aynı arıza tekrarlanır ise ücretsiz servis ve parça değişimi yapılır.

Wistech alarm servisi ücreti ne kadar ?

Wisetech alarm servisi ücreti, alarm sistemindeki arıza ve kullanılacak malzemelere ve semte göre değişmektedir. Servis ücretini telefonda sistemle ilgili arıza bilgisi öğrenildikten sonra müşteri hizmetlerimizden öğrenebilir servis randevusu oluşturabilirsiniz.

 

 

 Wisetech Alarm Yetkili Servis Müşteri Hizmetleri

      08508404684  – destek@guvenliksistemleriservisi.com

İlginizi çekebilir

Etiler Alarm Servisi

Yaşamakta olduğunuz alarm sistemi arıza ve sorunları için firmamızdan Etiler alarm servisi hizmeti alabilirsiniz. Firmamız bir çok …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir