Ana sayfa / Güvenlik Kamerası Teknik Servis / AHD Kamera Teknik Servis / Cenova Dvr Şifresi Sıfırlama, Cenova Dvr Şifre Reset

Cenova Dvr Şifresi Sıfırlama, Cenova Dvr Şifre Reset

Cenova marka kamera kayıt cihazı şifre resetleme, cn-7104h şifre, cn-7108h Şifre, cn-7116h şifre, cenova kayıt cihazı şifre bulma programı, cenova dvr şifre resetleme.

Cenova güvenlik sistemlerinin ithal ettiği CN-71XX serisi dvr kayıt cihazları fabrikasyon şifresi ;

Kullanıcı adı :  admin  Şifre :  boş ‘ tur.

Cenova dvr admin şifresi bilinmiyor ise kamera kayıt cihazı için günlük şifre üreten bir program sayesinde geçici şifre oluşturulabilir. Geçici şifrenin oluşturulabilmesi için dvr kayıt cihazının ekranında yazan tarih bilgileri gerekmektedir. Şifre üretme programına dvr kayıt cihazının güncel tarih ve saati girildiğinde program 1 günlük şifre üretir. Bu şifre ile cihazın ayarlarına girilip yeni bir kullanıcı eklenebilir yada fabrika ayarlarına döndürülerek admin şifresi sıfırlanabilir.

Cenova Dvr Şifre Resetleme Nasıl Yapılır 

1 – DVR Şifre resetleme yapabilmemiz için cenova dvr kayıt cihazı kullanıcı adı şifre soran ekran görüntüsünü teknik destek whatsapp hattımıza iletiyorsunuz

2 – Teknik destek ekibimiz yolladığınız ekran görüntüsündeki tarih ve saate göre cenova dvr şifre üretme programı ile geçici şifre üretiyor

3 – Teknik destek ekibimiz sizi telefon ile arayıp dvr menüsünden admin şifresini sıfırlatıp yeni şifre oluşturmanız için gerekli tüm işlemleri yaptırıyor.

Cenova dvrkayıt cihazı admin şifre resetleme teknik destek hizmeti ücretlidir.

Dvr kayıt cihazı şifre temin hizmetini sisteminizi kuran firmanın vermesi gerekir. Bu hizmeti bizden talep ederseniz karşılığında verdiğimiz hizmetin bedelini talep etmekteyiz. İstediğimiz ücret şifre için değildir, teknik destek hizmet bedelidir.

Dvr kayıt cihazı şifre resetleme hizmetini ücretsiz bir şekilde kamera sisteminiz kuran firmadan teknik destek alarak yaptırabilirsiniz. Firmamızın size bu teknik destek hizmetini ücretsiz verme yükümlüğü yoktur.

Dvr kayıt cihazı şifre resetleme teknik destek bedeli 200 tl dir. Ödemenizi banka havalesi yada kredi kartıyla yapabilirsiniz.

Firmamız, şifresini resetlettikten sonra hizmet ödemesini yapmayan kendini bilmezler yüzünden artık ödeme almadan kesinlikle resetleme için teknik destek hizmeti vermilmiyecektir.

Geçici şifre alabilmeniz için dvr kayıt cihazı şifre soran ekran resmini 05432769515  numaralı telefona whatsapp tan yollamanız gerekmektedir.

Kamera ve Alarm Sistemleri Servisi

  www.guvenliksistemleriservisi.com

İlginizi çekebilir

Güvenlik kamera servisi

Güvenlik kamerası arıza ve sorunlarında firmamızdan güvenlik kamerası servisi hizmeti alabilirsiniz. Kamera sistemi arıza bakım onarım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir