Ana sayfa / Personel Takip Sistemleri / Personel Devam Kontrol Sistemi

Personel Devam Kontrol Sistemi

Pdks programı, personel devam kontrol sistemi, personel giriş çıkış takip yazılımı, personel takip programı, personel takip programı nedir.

İşletmelerde personellerin giriş ve çıkış saatlerini takip etmek için personel devam kontrol sistemleri kullanılır. Personel devam kontrol sistemi için giriş ve çıkışlarda personelin kart, parmak izi, yada yüz tanıma cihazı ile cihazdan giriş çıkış verilerini bilgisayardan görüntülenmesi ve takip edilmesi için pdks yazılımı kullanılır.

PDKS takip sistemleri ile firmalara iş gücü kaybının önlenmesi kolaylıkla sağlanmaktadır.

Personel takip sistemi kurulurken dikkat edilmesi gerekenler

İşletmede personelin giriş ve çıkışların yapılacağı noktalar belirlenir. Giriş sayısına ve personel adedine cihaz sayısı belirlenmektedir. Personel sayısı çok fazla ise girişlerde  mesai saati başlangıçlarında yada mesai bitişlerinde ciddi bir birikme olacağından birden fazla pdks cihazı kullanılmalıdır. 

Hangi tip PDKS cihazı kullanılmalı 

Personel takip sistemlerinde 3 farklı tipte okuyucu terminal kullanılır.

Hangi tip takip cihazı kullanacağınız birazda sistemin kullanılacağı sektör önemlidir.

Örnek verecek olursak deri sektörüyle uğraşan bir işletmede kimyasallardan dolayı personelin parmaklarındaki aşınmalardan parmak izi okuyucu cihaz kullanılamaz bu tür işletmelerde yüz tanıma cihazı kullanılmalıdır. Yüz tanıma terminali montajı yapılırken terminalin okuyucu kamerası güneşe doğru baktırılmamalıdır, kamera güneşe doğru bakarsa yüz okuma başarısı sağlayamaz.

Personel Takip Yazılımı 

PDKS yazılımı sayesinde personel giriş çıkış saatlerini ve fazla mesailerini kolaylıkla hesaplayabilirsiniz. PDKS yazılımına birden fazla parmak okuyucu cihaz yada kart okuyucu cihaz tanıtarak farklı şubelerdeki personel giriş çıkış bilgilerinizi tek bir bilgisayardan görebilirsiniz.

 Müşteri Hizmetleri 

      08508406904  – destek@guvenliksistemleriservisi.com

İlginizi çekebilir

Perkotek Personel Devam Takip Sİstemi Yazılımı Kullanım Kılavuzu

Personel devam kontrol yazılımı, pdks yazılımı kullanım kılavuzu, perkotek personel devam kontrol yazılımı kullanım kılavuzu. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir