Ana sayfa / Bilgi Bankası / DVR Kayıt cihazı admin şifresi bilinmiyor ise

DVR Kayıt cihazı admin şifresi bilinmiyor ise

DVR admin şifre resetleme, dvr şifre reset, kamera kayıt cihazı şifre resetleme, dvr şifresi kırma programı, dvr şifresi nasıl resetlenir.

Kullanmakta olduğunuz dvr kayıt cihazı admin şifresi bilinmiyor ise unutulan kamera kayıt cihazı şifresi resetlenebilmektedir. DVR Şifre resetleme işlemi dvr kayıt cihazının marka ve modeline göre farklı şekillerde yapılmaktadır.

Kamera Kayıt cihazı şifre resetleme seçenekleri

  • Geçici şifre üretme programı ile

  • Cihaz ana kart üzerinde bulunan resetleme butonu ile

  • Resetleme kodu ile

  • Cihaz yazılımı yeniden yüklenerek

İlk olarak şifre resetleme işlemi için dvr kayıt cihazı marka ve model numarası mutlaka bilinmelidir.

Geçici şifre üretme programı ile dvr şifre resetlenecek ise;

DVR kayıt cihazı ekranındaki güncel tarih ve saat bilinmelidir.

Şifre resetleme programına dvr kayıt cihazının güncel tarih ve saati girilerek 30 dakika geçerli olacak bir şifre ile admin menüsüne giriş yapılarak şifre resetlenebilir, yada cihaz marka modeline göre programın verdiği şifre dvr a yazıldığında dvr şifresi fabrikasyon şifreye döner.

Cihaz ana kart üzerinde bulunan resetleme jumper ı ile

Cihaz ana kartı üzerinde bulunan resetleme jumper ı ile cihaz admin giriş şifresi fabrika ayarlarına döndürülebilir.

Resetleme kodu ile ;

Bazı model dvr kayıt cihazlarında teknik servis tarafından bilinen bir resetleme kodu bulunmaktadır. DVR kayıt cihazı şifre kısmana bu resetleme kodu girildiğinde şifre fabrikasyona döner.

Cihaz yazılımı yeniden yüklenerek ;

Bazı model dvr kayıt cihazlarında şifre resetleme kodu yada geçici şifre üretme programı ile resetleme imkanı yoktur. Bu tip dvr kayıt cihazlarında şifre dvr kayıt cihazı yazılımının yeniden yüklenmesi ile resetlenebilmektedir.

Kullanmakta olduğunuz dvr kayıt cihazı şifresi unutulmuş ise dvr şifre sıfırlama için teknik destek hizmetini Güvenlik Sistemleri Servisi Firmasından alabilirsiniz.

DVR Şifre Sıfırlama Hizmeti Nasıl Yapılır

Öncelikle şifresini resetletmek istediğiniz dvr kayıt cihazının yazılımının ne olduğu tespit edilir. Türkiye’ birçok farklı marka ve model dvr kayıt cihazı bulunmakta olunup bazı dvr kayıt cihazlarında şifre sıfırlama işlemi yapılamamaktadır.

DVR Şifre Resetleme İçin İlk Olarak kullanıcı adı ve şifre soran ekran resmini telefonunuzla çekip teknik destek whatsapp hattına göndermeniz gerekir.  

Teknik servis ekibimiz elinizdeki dvr kayıt cihazı şifresinin sıfırlanıp sıfırlanamıyacağını kontrol eder ve size bilgi verir.

DVR Şifre resetleme işlemi yapılabiliyorsa dvr şifre resetleme programı aracılığıyla teknik servis ekibimiz dvr kayıt cihazınızın şifresi telefonda destek vererek size resetlettirir. 

DVR kayıt cihazı şifresi unutulmuş ise teknik servis ekibimizden dvr şifre resetleme ile ilgili destek hizmeti alabilirsiniz. DVR kayıt cihazlarında şifre resetleme işlemi cihazın marka ve modeline göre değişmektedir.

Dvr kayıt cihazı şifre temin hizmetini sisteminizi kuran firmanın vermesi gerekir. Bu hizmeti bizden talep ederseniz karşılığında verdiğimiz hizmetin bedelini talep etmekteyiz. İstediğimiz ücret şifre için değildir, teknik destek hizmet bedelidir.

Dvr kayıt cihazı şifre resetleme hizmetini ücretsiz bir şekilde kamera sisteminiz kuran firmadan teknik destek alarak yaptırabilirsiniz. Firmamızın size bu teknik destek hizmetini ücretsiz verme yükümlüğü yoktur.

Dvr kayıt cihazı şifre resetleme teknik destek bedeli 200 tl dir. Ödemenizi banka havalesi yada kredi kartıyla yapabilirsiniz.

Firmamız, şifresini resetlettikten sonra hizmet ödemesini yapmayan kendini bilmezler yüzünden artık ödeme almadan kesinlikle resetleme için teknik destek hizmeti vermilmiyecektir.

Geçici şifre alabilmeniz için dvr kayıt cihazı şifre soran ekran resmini 05432769515  numaralı telefona whatsapp tan yollamanız gerekmektedir.

Kamera ve Alarm Sistemleri Servisi

  www.guvenliksistemleriservisi.com

 

İlginizi çekebilir

Parmak izi okuma sistemi

Parmak izi okuma sistemi; personel takip, parmak izi ile geçiş, yemekhane ve üye takip sistemleri önde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir