Ana sayfa / Alarm Teknik Servis / İstanbul Paradox Alarm Servisi

İstanbul Paradox Alarm Servisi

Yaşamakta olduğunuz paradox alarm sistemi arıza ve sorunları için firmamızdan paradox alarm servisi hizmeti alabilirsiniz. Firmamız paradox alarm sistemi yetkili servisi olup alarm sistemi teknik servis hizmeti garantilidir.

Yaşadığınız alarm sistemi arızalarında, alarm sistemi arıza çözümünde profesyonel teknik servis ekibimiz tarafından yaşadığınız sorunlar giderilir.Paradox alarm sistemlerinde yılda bir kez periyodik bakım 2 yılda bir akü değişimi mutlaka yaptırmalısınız. Paradox alarm servisi için gelen teknik ekibimiz belirtilen arıza dışında alarm sistemi periyodik bakımını ücretsiz olarak yapmaktadır.

Paradox alarm sistemi arıza ve çözümlerimiz

Elektrik kesintisinde alarmın çalması

Paradox Alarm sistemi şifre unutulması

Paradox alarm sisteminin kendi kendine yanlış alarm vermesi, ötmesi

Paradox alarm sistemi telefon araması yapmaması

Paradox alarm sisteminin kurulamaması

Paradox alarm kablosuz dedektör pil değişimi

Paradox alarm şifre cihazında TBL ışığının yanması gibi alarm sisteminizle ilgili yaşadığınız arızalarda firmamızdan garantili teknik servis hizmeti talep edebilirsiniz.

Arıza giderilemez ise ücret alınacak mı ?

Vermiş olduğumuz paradox alarm teknik servisi hizmeti garanti olup teknik ekip tarafından belirtilen arıza giderilemez ise ücret talep edilmez.

Aynı arıza tekrarlanır ise ücret alınacak mı ?

Firmamız tarafından verilen hizmet ve kullanılan malzemeler 2 sene garantili olup aynı arıza tekrarlanır ise ücretsiz servis ve parça değişimi yapılır.

Paradox alarm servisi ücreti ne kadar ?

Paradox alarm servisi ücreti, alarm sistemindeki arıza ve kullanılacak malzemelere ve semte göre değişmektedir. Servis ücretini telefonda sistemle ilgili arıza bilgisi öğrenildikten sonra müşteri hizmetlerimizden öğrenebilir servis randevusu oluşturabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve servis talebi için

Paradox Alarm Yetkili Servis Müşteri Hizmetleri

  08508404684 – destek@guvenliksistemleriservisi.com

 

İlginizi çekebilir

Etiler Alarm Servisi

Yaşamakta olduğunuz alarm sistemi arıza ve sorunları için firmamızdan Etiler alarm servisi hizmeti alabilirsiniz. Firmamız bir çok …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir